RU
 • info@laflandia.lv
 • Mellužu prospekts 9-1, Jūrmala, LV - 2008
 • +371 255 040 40
 • RU

  Atsauksmes

  Lieliska vieta, kur bērnam uzsākt bērnudārza gaitas! Fantastiskas audzinātājas, programma un vide. Mūsu divgadniekam ļoti patika un vārdi “iesim uz bērnudārzu” izraisa prieku!

  MARINA GRIŅINA

  Sirsnīga un jauka vide, brīnišķīgas audzinātājas. Liels paldies par doto iespēju pirmo laiku pavadīt kopā ar dēļiņu, kas viņam bija ļoti svarīgi. Mājas bērniem iesakām šo vietu kā sākumu “lielajai dzīvei”.

  IEVA

  Mājīga, sirsnīga un attīstoša vide ārpus mājām. Jaukās audzinātājas, individuālā pieeja un nelielās bērnu grupiņas rada absolūtu mājīguma un, kas nav mazsvarīgi – drošības sajūtu. No pirmajām dienām mūsu meitiņa ir priecīga par šiet pavadīto laiku. Un es kā mamma vienmēr jūtos droša atstāt mūsu lielāko dārgumu šajās telpās. Meitiņa būs aprūpēta un pavadījusi kvalitatīvi, radoši bērnudārzā laiku.
  Jūs esat daļiņa no mazā cilvēka pasaules! Paldies, ka veidojat to krāsainu, jautru, radošu un sirsnīgu!

  HELĒNA UN LAURA

  Mēs apmeklējam grupiņu no 3 gadu vecuma, ļoti patīk. Mums ir lieliskas skolotājas Ļuba un Katja! Speciālistes savā jomā, viņas zina, kā atrast pieeju bērnam, daudz rotaļājas un darbojas ar bērniem! Vienmēr ir uzmanīgas un draudzīgas! Grupā ir ļoti jauka atmosfēra. Liels paldies vadītājai par tik brīnišķīgu personālu!