RU
 • info@laflandia.lv
 • Mellužu prospekts 9-1, Jūrmala, LV - 2008
 • +371 255 040 40
 • RU

  Bērnudārzs

  Mūsu bērnudārzs ir ar mīlestību piepildīta vide, kur bērnam ir iespēja vispusīgi attīstīties un dzīvespriecīgi, radoši pavadīt laiku kopā ar citiem bērniem. Bērnus vecumā no 2 – 5 gadiem, katru darba dienu, gaida izzinošas, interesantas aktivitātes, draugi un atsaucīgi pedagogi. Mēs palīdzēsim bērnam pašrealizēties un mērķtiecīgi sagatavoties tālākās izglītības iegūšanai.

  Grupu telpas iekārtotas tā, lai mazulis justos ērti un droši. Bērnu rotaļām svaigā gaisā aprīkots neliels pagalms ar mazdārziņu. Bērnudārza teritorija ir apsargājama un ieeja pagalmā tikai ar elektronisko atslēgu.

  Vairāku valodu vide

  Aicinām bērnus no latviski un krieviski runājošām ģimenēm. Tādējādi vidē ieplūstot dažādām valodām, bagātinās bērna valodas pieredze un paplašinās redzesloks. Savu atbalstu šajā procesā sniedz divvalodīgi pedagogi.

  Kāpēc vairākas valodas?

  Pētījumi pierādījuši, ka cilvēka smadzenes līdz 5 – 6 g.v. automātiski uztver un apgūst valodas sintaksi (vārdu savienojumus, teikumus). Bērni valodu apgūst, neko nezinot par uzsvariem, gramatiku. Pēc šī vecuma automātiskā spēja pazūd un saglabājas tikai spēja apgūt jaunus vārdus. Zinātniskās teorijas ir vienisprātis – jo agrāk bērns uzsāk apgūt jaunu valodu, jo labāk tiek apgūta arī dzimtā valoda.

  Nepilna laika bērnudārzs darbojās kopš 2014. gada. Nākotnē plānojam atvērt arī pilna laika bērnudārzu.