RU
 • info@laflandia.lv
 • Mellužu prospekts 9-1, Jūrmala, LV - 2008
 • +371 255 040 40
 • RU

  Babyfest

  Jau izsenis ir pierādīts, ka dzīvā mūzika spēj labvēlīgi ietekmēt, ne tikai pieaugušo bet arī mazuli. It īpaši klasiskā mūzika bērnu spēj nomierināt, harmonizēt un vispusīgi attīstīt, jo galvenokārt tā ir uzrakstīta sirds darbības ritmā, 60-70 sitieni minūtē.

  Babyfest ir nestandarta formāta dzīvās mūzikas koncerts bērniem no dzimšanas līdz 6 gadiem.

  Mazajiem klausītājiem un viņu vecākiem koncerta laikā tiek atklāta mūzikas bagātība caur pasakām, stāstiem un klasisko mūziku. Katra koncerta programma ir unikāla un neatkārtojam, jo piedalās dažādi profesionāli mūziķi, kā piemēram “Sinfonietta Riga”, pianists Māris Žagars u.c.

  Koncerti norisinās vairākas reizes gadā, plašajā Jurmala Dance Center zālē (Strēlnieku prospekts 50/52, Jūrmala). Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās.

  Babyfest sagādā prieku ne tikai klausītājiem, bet arī bērniem no bērnu namiem, jo visi ienākumi no pārdotajām biļetēm tiek ziedoti labdarības fondam You and Me Charity.

  Interesanti! Japāņu zinātnieka Masaru Emoto eksperimenti pierādīja, ka pat ūdens sasalstot, skanot klasiskajai mūzikai, iegūst izsmalcinātāku un skaistāku formu. Ūdens veido lielāko cilvēka daļu, tāpēc iedomājieties, kas notiek, kad klausāmies šādu mūziku.

  PIESAKIETIES UZ NODARBĪBĀM PA TĀLRUNI +371 22 072 984